piątek 28.10.2016 21:30
Zdobądź uprawnienia budowlane
KURS Jesień 2016! Trwają zapisy.
czytaj dalej
Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie przygotowującym do egzaminu na uprawnienia budowlane . Po raz kolejny Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Bydgoszczy organizuje nabór na ten kurs w specjalnościach określonych w Ustawie Prawo Budowlane. To duże przedsięwzięcie, dlatego zaprosiliśmy do prowadzenia zajęć specjalistów ze specjalnościami objętymi egzaminem. Potrafią oni łączyć wiedzę z długoletnim doświadczeniem.

Potrafią też tę wiedzę dobrze przekazać. Wśród nich jest architekt, specjaliści od ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej, od zabezpieczeń elektroenergetycznych, od urządzeń i instalacji wodnokanalizacyjnych. Będą mieli Państwo okazję realizacji zajęć z radcą prawnym, inspektorem Państwowej Inspekcji Pracy, geodetą od prawa geodezyjno-kartograficznego, a także inspektorem państwowego nadzoru budowlanego. Podczas zajęć wraz ze specjalistami będą mogli Państwo wyjaśniać trudne zagadnienia i rozwiązywać problemy. A wszystko po to, aby pomóc Państwu zdać egzamin.

Całość staramy się organizować tak, aby na zajęciach panowała twórcza atmosfera i jak największa możliwość wymiany doświadczeń. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że tak ogromna wiedza potrzebna do zdania egzaminu jest rozproszona w różnych miejscach, a szukanie jej, pobieranie i porządkowanie byłoby dla Państwa procesem czasochłonnym, dlatego postanowiliśmy, że każdy uczestnik kursu otrzyma komplet niezbędnych materiałów. To jest około dwustu Ustaw i Rozporządzeń na CD do Państwa wyłącznej dyspozycji. Na zajęciach wykładowcy zinterpretują i wyjaśnią artykuły i paragrafy tych Ustaw. Atutem naszych zajęć jest wysoka zdawalność. Mówią o tym statystyki. W sesji jesiennej ubiegłego roku do egzaminu przystąpiło 190 osób, ale zdało tylko 50%. Tymczasem na kursie organizowanym przez nas, to jest przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Bydgoszcz, pomyślnie zdało egzamin i otrzymało uprawnienia budowlane 90% uczestników kursu. Mamy się czym pochwalić.

I jeszcze jedno. Czy pamiętacie Państwo ile godzin na studiach i praktykach zawodowych omawiano Ustawy i Rozporządzenia, szczególnie te, które w przyszłości umożliwiłyby zdanie egzaminu na uprawnienia budowlane? Mam takie wrażenie, że zdecydowanie za mało. A przecież w naszej pracy zawodowej nieustannie są one potrzebne, szczególnie teraz. Pewnie Państwo już o tym wiecie. Od 27 czerwca 2015 r. nastąpiła nowelizacja Ustawy Prawo budowlane. Wymaga ona nowej interpretacji oraz interpretacji pozostałych ustaw i rozporządzeń związanych z szeroko rozumianym budownictwem. Wysoka jakość NASZYCH zajęć i specjaliści gwarantują wiedzę w tym zakresie i dobre poruszanie się w gąszczu nowych przepisów.

Mam nadzieję, że przekonałem Państwa do kursu przygotowującego do egzaminu na uprawnienia budowlane. Jestem przekonany, że wspólna praca przyniesie Państwu oczekiwane efekty. Zapraszam serdecznie. Do miłego zobaczenia na kursie.

Najnowsze wpisy
Problemy praktyki zawodu
Warsztaty Młodych Inżynierów Budownictwa
Celem Warsztatów jest identyfikacja i analiza problemów w obszarze praktycznych problemów wykonywania zawodu Inżyniera/technika budownictwa...
wtorek 26.02.2019 07:01
czytaj więcej
newsy
Życzenia świąteczne i noworoczne
Szanowne Koleżanki i Koledzy<br /> <br /> Z okazji zbliżających się Świąt, życzymy Państwu, aby ten czas upłynął w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Niech te Święta będą przepełnione radością, ciepłem i spokojem.<br /> <br /> Ży...
23.12.2018 09:14
czytaj więcej
Szkolenia
Ruszyły zapisy na kurs przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane. Wiosna 2019
Ruszyły zapisy na kurs przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane....
poniedziałek 30.01.2017 07:51
czytaj więcej
Skontaktuj się z nami, znajdź nas na mapie Google
SEKCJA IV
Zarząd i Biuro Oddziału Warszawskiego PZITB
ul. Czackiego 3/5
00-043 Warszawa
skr. poczt. 14
tel/fax (22) 827 - 25 - 76,
(22) 827 - 75 - 73

e-mail: biuro@pzitb.com.pl
Ośrodek Rzeczoznawstwa I Techniki Budowlanej
ul. Nowolipie 9/11
00-150 Warszawa

tel (22) 636 - 92 - 49

e-mail: biuro@oritb-pzitb.pl
przewin do góry